Skip to content

Dantų protezavimas

Akcija protezavimui

nuo 08.12 iki 10.01

nuolaida 100,00 € / vienam dančiui

+ Bemetalės keramikos vainikėlis Emax 379,00 € / 479,00 €

+ Cirkonio keramikos vainikėlis ant implanto 559,00 € / 659,00€

Akcija galioja tik pas odontologę Viktoriją Golcovą

Per vieną dieną?

Netekus dantų, ieškote greito būdo, kaip išspręsti šią problemą? „Vilniaus implantologijos NAMAI“ siūlo ilgai nedelsti ir atlikti dantų protezavimo procedūrą. Tai bene greičiausias, pigiausias ir lengviausias būdas, kuo greičiau džiaugtis išpuoselėta šypsena. Tik, ar žinote, kokie galimi dantų protezavimo būdai? Šiais laikais visai nėra reikalo laukti, kol Jums bus pagaminti tinkami dantų protezai. Pasitelkus modernią gydymo technologiją, protezus galite turėti jau tą pačią dieną.

Ką žinote apie “SKAITMENINĮ PROTEZAVIMĄ”?

Skaitmeninis dantų protezavimas, 3D protezavimas, CAD/CAM dantys ir t.t. – frazės kurios dažnai skamba odontologų pasaulyje, tačiau ne visada pacientai gerai supranta kas tai yra. 

Pradžioje siūlome pažiūrėti mūsų darbų video viršuje  ir susipažinti kaip atrodo dantų protezavimo procesas Vilniaus implantologijos NAMAI klinikoje

Protezavimą atlieka

Atlikti darbai

Protezavimo kaina tik 449€* už vieną dantį

*kaina už krūminį dantį. Atspaudas, konsultacija, nuskausminimas neįskaičiuota.

KAINORAŠTIS

PROTEZAVIMAS PER VIENĄ DIENĄ – kodėl mūsų 5000 pacientų neklysta?

Paprasti žingsniai:

1. Atlilekamas skaitmeninis burnos skanavimas, dar vadinamas “Skaitmeninis atspaudas”. Skaitmeninis atsapudas kaina nesiskiria nuo įprasto atspaudo, tačiau nesukelia diskomforto kuomet su įprastu atspaudu į burną yra dedama atspaudinė masė, gali sudirginti gerklę ir pacientus dažnai pykina. Skaitmeninis atspaudas yra visiškai neskausminga ir neinvazinė procedūra, kuri užtrunka daug trumpiau nei įprastas atspaudas ir yra daug tikslesnis, nes nėra atspaudinių medžiagų kurios suteikia paklaidą.

2. Skaitmeninis atspaudas tą pačią akimirką nusiunčiamas į techniko laboratoriją kur iškarto pradedama dantų karūnėlės gamyba. Danties frezavimas užtrunka apie 15 minučių. Tuomet dar kruopšti dantų techniko ranka ištobulina dantį ir šis atrodo lyg būtų tikras, natūralus Jūsų dantis. Tam tikslui naudojama bemetalė keramika, kuri ir suteikia dantims tobulą natūralumą.

3. Ir VISKAS! Dantys atkeliauja pas mūsų gydytojus ir valandos bėgyje uždedame Jums! Šypsokitės jau tą pačią dieną! Iš anksto suplanavus vizitą galime dantis pagaminti ir Jums atiduoti per vieną dieną. Dantų protezavimas kaina bei technika skiriasi nuo estetinio plombavimo, apie kurį daugiau sužinosite čia

KADA DAŽNIAUSIAI REIKIA PROTEZAVIMO?

 

 • Dantis buvo pažeistas ar infekuotas (ėduonis, įskylimai, traumos ir t.t.)

 • Dantis buvo prarastas dėl traumos, infekcijos ar nelaimingo atsitikimo

 • Nenatūralus danties nudilimas dėl bruksizmo („griežimas“ naktimis)

 • Nusidėvėję dantys dėl senų protezų

 • Pažeisti seni protezai, karūnėlės, tiltai, vainikėliai ir .t.t

 • Nuolatinis skausmas ir diskomfortas valgant

 • Dantų praradimas dėl ligų

 • Dantų ar dantenų praradimas dėl vėžio burnos srityje

 

 

PROTEZAVIMAS

Protezavimas – tai danties atstatymas pasitelkiant įvairius metodus. Dantis gali būti atstatytas dėl dalinio praradimo arba po visiško praradimo. Tai atliekama su karūnėlėmis (vainikėliais), tiltais, plokštelės, laminatės ir t.t.

Protezai gali būti nuimami arba pricementuojami.

Renkantis geriausią protezavimo būdą, būtina atsižvelgti ne tik į savo finansines galimybes, tačiau ir į bendrą burnos sveikatą. Geriausiai ją įvertinti gali tik gydytojas odontologas, todėl pirmas darbas – konsultacija su juo. Dantų protezavimas Vilniuje, mūsų klinikoje, gali būti atliekamas per vieną dieną, t.y. Jūs atvykstate ryte, o vakare jau išeinate su nauja šypsena! Žinoma, prieš tai reikia atvykti konsultacijai ir susiplanuoti vizitus iš anksto, kad gydytojai galėtų pasiruošti pilnai procedūrai ir Jums netektų apsilankyti papildomai.

Kokius privalumus suteikia dantų protezavimas?

 • Sugrąžina veido bruožų grožį, atstato pasitikėjimą savimi;

 • Leidžia gerai sukramtyti maistą, todėl palengvina pacientų gyvenimą ir netgi prisideda prie sveikesnės virškinimo sistemos;

 • Palengvina kalbėjimą bei artikuliavimą;

 • Apsaugo likusius dantis nuo skilimo, lūžimo ir kitų galimų defektų.

 • Neleidžia pakisti sąkandžiui

 • Neskauda žandikaulio sąnario dėl prarastų dantų ir pakitusio sąkandžio

KOKIE BŪNA PROTEZAI?

Dantų karūnėlės:

Stipriai pažeistas dantis gali būti sutvarkomas su karūnėle. Karūnėlės sinonimas yra dantų vainikėlis, šie apibūdinimai dažnai vartojami tarp gydytojų, turintys tą pačią reikšmę. Jeigu dantis buvo smarkiai pažeistas ėduonies ir plombuotas keletą kartų – gali patamsėti, ypač po endodontinio gydymo. Tokiu atveju karūnėlė ne tik sustiprina dantį, bet ir išvaizda tampa lyg įprasto danties. Taip pat, jeigu dantis buvo pašalintas ir įsuktas  implantas – karūnėlė tvirtinama prie implanto. Dantų protezavimas kaina priklauso nuo pasirenkamos karūnėlės medžiagiškumo, ar tai priekinis dantis ar krūminis ir ar protezuojama ant implanto ar ant nuosavo danties.

Cirkonio keramika: 

šios karūnėlės yra ypač tvirtos, tačiau nepasižymi skaidrumu, tad yra labiausiai naudojamos krūminiams dantims, kur reikia ypač didelio atsparumo apkrovoms. Cirkonio keramika kaina beveik nesiskiria nuo bemetalės keramikos, tačiau yra tvirtesnis ir dažnai siūlomas gydytoju rinktis ypač jaunesniame amžiuje, kuomet dantys dar turės tarnauti ilgai ir patikimai.

Bemetalės keramika: 

Šios karūnėlės suteikia natūraliausią danties išvaizdą, bet yra šiek tiek silpnesnės nei cirkonio keramikos karūnėlės. Jos gaminamos iš kelių sluoksnių, taip sukuriama kuo natūralesnė danties išvaizda, kuri būna skaidri ir atitinka natūralaus danties struktūrą. Mūsų gydytojai REKOMENDUOJA šio tipo dantų karūnėles ir kuomet atliekamas dantų protezavimas šiomis karūnėlėmis, Jūsų šypsena bus ypač graži dėl jų estetikos, ilgaamžiškumo ir natūralaus vaizdo.

Metalo keramika: 

šios karūnėlės susideda iš metalo ir ant viršaus keramikos. Apatinis sluoksnis yra metalo, o viršutinis keramikos, taip sukuriama kuo natūralesnė danties išvaizda. Metalo keramikos vainikėlis yra mažiaus skaidrios (natūralaus danties vaizdas) nei bemetalės keramikos , tačiau yra tvirtesnės. Šios karūnėlės rekomenduojamos vyresnio amžiaus žmonėms arba tolimiesiems krūminiams dantims.

Metalo keramika

Protezavimas bet kuriais Jūsų pasirinktais protezais, nesvarbu ar tai būtų vieno danties ar bedantės burnos protezavimas, dar kartais vadinamas dantų apvilkimas, kaina šiek tiek brangesnis nei viską atlikti su neprisukamais protezais, tačiau planuojant toliau, penkis ar dešimt metų, prisukamų protezų nereikės keisti, ar galbūt net koreguoti. Tuo tarpu neprisukami protezai dažnai krenta, lūžta, nuskyla ar net nepataisomai susigadina bevalgant kietesnį maistą. Todėl didesnė pradinė investicija ilgainiui atsiperka ir prisukami protezai ,dėl ilgo tarnavimo laiko, ilgainiui tampa pigesni nei nuimami. 

NE-REKOMENDUOJAME
 
Norite sutaupyti? Dantys Jūsų, tad ir pasirinkimas Jūsų, bet renkantis metalo keramikos karūnėlės atkreipkite dėmesį, kad jos ilgainiui nupilkuoja, gali nesunkiai nuskilti, gali pažeisti dantenas ir neatrodo kaip gyvas dantis. Renkantis metalo keramikos karūnėlę sutaupysite apie 100€ (kainas rasite čia), bet protezuojantis su bemetalės keramikos (Emax) arba cirkonio karūnėlėmis dantys atrodys lyg tikri, ilgainiui nenupilkuos ir turėsite tvirtą bei ilgaamžišką šypseną!

 

Žinoma, rinktis Jums, tad ir mūsų gydytojai konsultacijos metu Jums pasiūlys visus įmanomus variantus bei paaiškins tiek teigiamas tiek neigiamas karūnėlių savybes. Cirkonis kaina brangesnis už bemetalę keramiką ar metalo keramiką, tačiau norint ilgalaikio nepriekaištingo rezultato, kartais verta investuoti šiandieną, kad netektų keisti pagamintų karūnėlių po penkių ar dešimties metų.

Laminatės:

Dantų laminatės – geriausias dantų protezavimas, jei likę dantys nėra stipriai pažeisti. Laminatės yra pagaminamas iš porceliano ir yra ypač plonos. Jos dedamos ant likusio sveiko danties viršaus, taip išsaugant natūralų dantį, bet tuo pačiu padarant estetinį vaizdą. Dantis yra paruošiamas taip, kad uždėjus laminates, šis prisitvirtintų kuo stipriau ir būtų ilgalaikis efektas.

Laminatės nepakeičia karūnėlių, nes pastarosios yra naudojamos ypač pažeistiems dantims arba visai jų netekus. Laminatė dedama ant sveiko danties maksimaliai jį išsaugant ir taip ši procedūra tampa gana konservatyvus metodas atnešantis daug estetinės ir funkcinės naudos.

Laminatės dažniausiai naudojami priekiniams dantims, kur nėra didelių apkrovų.

Dantu laminates kaina

Tiltas:

Tiltas yra naudojamas užpildyti tarpus dėl prarastų dantų. Iš tarpo šonų yra panaudojami esantys dantys, kaip laikikliai tiltui, taip nereikia sukti implanto. Jeigu yra didesnis tarpas nei dviejų dantų –  kraštuose reikia įsukti implantus ir taip kraštiniai implantai sukurs atramą tiltui. Dantų tiltas dažniausiai pasirenkamas dėl to, kad jo kaina sąlyginai nedidelė. Dantų tiltas kaina yra mažesnis nei protezavimas ant implantų , tačiau dedant tiltą ant sveikų dantų iškyla didelė rizika.

Bet kuriuo atveju, šiais laikais implantai su karūnėlėmis yra daug geresnis ir patogesnis būdas nei tiltas ant sveikų dantų. Implantai jaučiasi daug natūraliau, geriau prisižiūri ir yra ilgaamžiškesnis. Tad prieš dedant tiltą visada siūloma apsvarstyti visas alternatyvas.

Praradus visus dantis burnoje:

Šiuo atveju protezavimas atliekamas naudojant pilnus burnos protezus.  Šie protezai gali būti išimami arba prisukami ant keleto implantų, priklausomai nuo burnos struktūros. Tokia procedūra vadinama “All on 4” arba “visi ant 4” . Nepaisant to jog, jie yra prisukami, vis vien galima juo išimti kuomet atliekama higieninė procedūra. Kol laukiate nuolatinių protezų pagaminimo, galite dėtis laikinus, fiksuotus protezus (dantų vainikėlius arba tiltelius). Taip pat galima rinktis ir laikinus išimamus plokštelinius protezus, kurie gali būti gaminami iš plastmasės arba specialių elastinių medžiagų. Dėka laikinų protezų, Jūs nepatirsite kramtymo sunkumų bei neprarasite estetinio burnos grožio, kol laukiate implantų prigijimo ir nuolatinių dantų.

AR ILGAI LAIKO PROTEZAI?

 

Atlikus protezavimo procedūra, reikia laiko prie jų priprasti, ypač jeigu jų yra daugiau nei vienas ir jeigu iki tol ilgai nebuvo dantų burnoje. Be to, burnos audiniai visą laiką bandys prisitaikyti prie naujo protezo, tad kartais gali tekti koreguoti ir adaptuoti prie pasikeitusios situacijos burnoje. Dantų protezavimas Vilniuje gali tapti tikrai malonia patirtimi, nes tai leidžia Jums, bet kuriuo metu atvykti pas mus į kliniką ir pasitikrinti profilaktiškai, bei atlikti reikalingas korekcijas. Lankantis reguliariai mūsų klinikoje, ir prižiūrint dantis kas dieną namuose, matome, jog jie tarnauja mažiausiai dešimt metų.

 

Žinoma, cirkonio keramika atsiliepimais lenkia kitus karūnėliu tipus, bet ilgaamžišką tarnavimą užtikrina ne tik pats karūnėlės medžiagiškumas, bet ir paciento dantų priežiūra. Dažnai dantų higienos įpročius yra sunkiau pakeisti, nei sugędusius dantis. Tokiu atveju padeda šeimos ar draugų palaikymas bei tvirtas pasiryžimas.

 

Reguliarūs apsilankymai pas odontologą yra būtini! Jų metu bus atlikta burnos higiena ir įvertinta protezo situacija bei bus galima pakoreguoti jeigu yra poreikis. Teisinga ir kasdieninė burnos priežiūra bei apsilankymai pas higienistą prailgina protezų gyvavimo laikotarpį ir teisingai prižiūrimi gali tarnauti net ir visą gyvenimą.

 

 

Dantų protezavimas – greitas būdas atgauti šypseną, o paslaugos kaina tikrai nedidelė, įvertinus jos naudą.

FINANSAVIMAS

Dantų protezavimas kaina kartais atbaido taupius pacientus, tačiau visada yra išeitis. Negalintiems sumokėti visos sumos, „Vilniaus implantologijos NAMAI“ siūlo už gydymą atsiskaityti dalimis. Dantų protezavimas gali būti suteiktas išsimokėtinai, pasitelkiant mūsų partnerius „Moki Lizingas“. Nepasmerkite savęs gyvenimui be gražios šypsenos ir užsukite pas mus!

  

Dantų  protezavimas Vilniuje – Vilniaus implantologijos NAMAI. Patikėkite mums savo dantis, o mes išmokysime Jus plačiai šypsotis!

 

Kviečiame registruotis konsultacijai: [email protected] | +370 (694) 52200

 

Dantų protezavimas atsiliepimai