Skip to content

Periodontito (parodontozės) gydymas

Kaip prasideda periodonto ligos?

Peridonto (dantenų) liga prasideda, kai bakterijos kaupiasi virš dantenų linijos ir tarp dantų, kur jų lengva jų nepastebėti. Šiame etape būna labai mažai simptomų. Kai šios bakterijos dauginasi, jos išskiria toksinus, dėl kurių dantenos atšoka nuo danties ar  jį atlaisvina, tuomet atsiranda daugiau vietos kauptis apnašoms ir bakterijoms. Plintant, pasiekiamos ir dantų šaknys kur nebeįmanoma pasiekti bakterijų valant įprastais dantų šepetukais ar siūlais. Tokioje stadijoje prasideda periodontitas ir dantį reikia skubiai gydyti.

Periodontitas parodontozė

Vieno danties kiuretažas

39,00 €

Lopo operacija (vieno danties)

89,00 €

Lopo operacija (vieno žandikaulio segmento)

219,00 €

Vieno danties šaknies ilginimas

99,00 €

Pasaitėlio plastika

89,00 €

Burnos prieangio plastika (vienas žandikaulis)

249,00 €

Dantenų plastika (+ medžiagų kainos)

39,00 – 179,00 € (+ medžiagos)

Danties šaknies hemisekcija, amputacija

79,00 €

Danties šaknies hemisekcija su kaulo užpildymu

129,00 €

Dantenų kontūro estetinė korekcija lazeriu

49,00 €

Tarpšaknio plastika

89,00 €

Kaulinio defekto atstatymas

69,00 € (+ medžiagos)

Šaknies viršūnės rezekcija su retrogradiniu kanalo plombavimu

199,00 €

Šinavimas ( vienas dantis, šeši dantys)

1 dantis –   49,00 €

6 dantys – 159,00 €

Periodontologinio tvarsčio uždėjimas (1 dantis)

9,00 €

 

Periodontito ligos – dėl jų kasmet milijonai žmonių nebegali drąsiai šypsotis, patiria nemalonų burnos kvapą ar net tenka atsisveikinti su dantimis. 

 

Dažnas net nesusimąsto, jog lengvas skausmas gali sukelti didelius nepatogumus ateityje. Simptomai nėra stiprūs, tad uždelsus apsilankyti pas odontologus, gali tekti atlikti net gi dantų šalinimo operaciją.

 

 

 

Kada reikia atvykti pas periodontologą į Vilniaus implantologijos NAMAI?

 

Nors periodonto ligą galima išgydyti, kuo ji labiau pažengusi, tuo gydymas sudėtingesnis ir daugiau kainuoja. Jeigu lankotės reguliariai pas odontologą ir liga pastebima anksti – pasekmių beveik nebūna.

 

 

 

 

Periodontologas

Atlikti darbai

Yra keli požymiai, pagal ką galite nuspėti ar reikia apsilankyti pas periodontologą:

 1. Jūsų dantenos yra raudonos, patinusios arba kraujuoja, ypač valantis šepetėliu ir siūlu. Tai dažnai yra pirmieji ir labiausiai paplitę požymiai, kad jūsų dantenose yra atsiradę bakterijų.

 2. Jus kamuoja blogas kvapas iš burnos arba rūgštus ar nemalonus skonis. Bakterijų susikaupimas ir toksinų bakterijos gali sukelti blogą kvapą arba rūgštų skonį, kuris nepranyksta net išsivalius dantis.

 3. Jūsų dantenos nyksta arba yra gilios kišenės tarp dantų ir dantenų.

 4. Jūsų dantys krypsta arba jaučiasi laisvi.

 5. Jūs pastebėjote kandimo metu keistus pojūčius. Kai dantys tampa laisvi, jie gali sukelti skirtingus burnos struktūros pakitimus ar nepatogų kramtymą.

 6. Jums skauda kai valgote. Kai bakterijos sukelia infekciją aplink danties šaknį, kramtymas gali sukelti spaudimą, dėl kurio atsiranda dantų ir dantenų skausmas.

 7. Jūsų dantys yra jautrūs temperatūros pokyčiams. Kai dantenos atsitraukia  nuo danties, šaknys tampa labiau pasiekiamos ir jūsų dantys gali tapti labai jautrūs temperatūros pokyčiams.

 8. Jūsų šeimoje buvo sergančių periodonto ligomis. Jei turite šeimos narį, ypač tėvus, senelius ar brolius/seses su dantenų ligomis, turėtumėte pamatyti parodontologą.

 9. Jūs rūkote arba rūkėte. Rūkymas sumažina deguonies patekimą į dantenas bei išorinius audinius, todėl burnoje atsiranda terpė kurioje nebekovojama su bakterijomis. Taip atsiranda dantenų ligos.

 10. Jūs sergate cukriniu diabetu. Bakterijos, kurios sukelia dantenų ligas, kyla dėl cukraus kiekio burnoje, o žmonių, sergančių cukriniu diabetu, seilėse yra didesnis cukraus kiekis. Be to, cukrinis diabetas taip pat gali sutrikdyti kraujotaką, reikalingą, kad dantenos būtų sveikos ir patikimos.

 11. Jūs niekada nesilankėte pas periodontologą. Ligos kontrolės ir profilaktikos centrai teigia, kad pusė visų suaugusiųjų, kurių amžius yra 30 metų, turi tam tikrą dantenų ligą. Taigi, jei esate 30 metų ar vyresnis ir pastaruoju metu nebuvote pas periodontologą – turėtumėte užsukti kiek įmanoma greičiau.

Dantų periodontito gydymas kaina kartais atbaido taupius pacientus, tačiau visada yra išeitis. Negalintiems sumokėti visos sumos, „Vilniaus implantologijos NAMAI“ siūlo už gydymą atsiskaityti dalimis. Dantanų gydymas gali būti atliktas išsimokėtinai, pasitelkiant mūsų partnerius „Moki Lizingas“. Nepasmerkite savęs gyvenimui be gražios šypsenos ir užsukite pas mus!

  

Periodontologas Vilniuje – Vilniaus implantologijos NAMAI. Patikėkite mums savo dantis, o mes išmokysime Jus plačiai šypsotis!

 

Kviečiame registruotis konsultacijai: [email protected] | +370 (694) 52200

 

Periodontologinis gydymas  atsiliepimai