Skip to content

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimą kapomis atlieka

Gydymą kapomis pritaikome 99.5% ortodontinių atvejų

Dėka moksliškai pagrįstų gydymo protokolų, pagalbinių ortodontinių priemonių ir patyrusių ortodontų, Ordoline dantų tiesinimo kapos sėkmingai gydo net sudėtingiausius netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejus.

Dantų tiesinimas ORDOLINE kapomis visiems gydymo atvejams

Dantų tiesinimas skaidriomis Ordoline kapomis yra šiuolaikiškas ir moksliškai pagrįstas dantų gydymo būdas visiems ortodontiniams atvejams, net ir tiems, kuriuos iki šiol buvo galima išgydyti tik breketais. Su Ordoline kapomis visi gali džiaugtis sveika ir gražia šypsena, o šių rezultatų pasiekti – greitai, neskausmingai ir patogiai.

Kapos ar breketai?

KAPOS

BREKETAI

Kapos yra nematomos

(negėda nešioti)

Metaliniai breketai yra matomi

 

Neskausminga

(jaučiamas tik lengvas tempimas)

Skausminga

(gali atsirasti žaizdos burnoje)

Rečiau reikalingas dantų rovimas

Dažniau tenka rauti dantis

Reti vizitai pas gydytoją

Dažni vizitai pas gydytoją

Retai prireikia ekstrinių vizitų

 

Dažni ekstriniai vizitai

(pvz. dėl atsiklijavusio breketo, išlindusios vielos)

Patogu

(galima nusiimti esant poreikiui)

Neįmanoma nusiimti

 

Jokio neigiamo poveikio burnos higienai

 

Sudėtinga valytis dantis

(gali susidaryti apnašos aplink breketus)

Galima valgyti bet kokį maistą

(nusiėmus kapas)

Negalima valgyti kieto maisto

 

Žingsnis po žingsnio

1. Pirmas apsilankymas klinikoje

Pacientui nusprendus atlikti dantų tiesinimą kapomis – gydytojas atlieka burnos skaitmeninį skanavimą. Nuskanavus pilną burną, visa informacija siunčiama į Ordoline (dantų kapų gamintojas) centrą, kur specialistai pradeda modeliuoti būsimas kapas.

2. Skaitmeninis gydymo planas

Gydymo sėkmės garantas – geras suplanavimas.

Ordoline centro specialistai, kartu su klinikos gydytojais ir ortodontais pradeda skaitmeninį gydymo plano modeliavimą. Sumaketuojamos visos kapos, norimas rezultatas ir kiek laiko reikės jam pasiekti. Gydymo planas bus naudojamas kapų gamybai ir progreso sekimui.

Tuomet, kiekviena kapa yra specialiai sumodeliuojama kompiuterinės programos ir paruošiama gamybai. Kiekvieną ją apžiūri ir įvertina kokybės specialistas.

Norint pasiekti nepriekaištingą gydymo rezultatą, pagamintas kapas dar kartą apžiūri Ordoline ortodontas ir įvertina ar nesimato neatitikimų ir ar numatyto gydymo metu bus pasiektas geriausias rezultatas.

3. Pacientui pristatomas gydymo planas

Sumodeliavus skaitmeninį gydymo planą, jis pristatomas pacientui.

Aptariamas vizitų kiekis klinikoje, parodomas dantų pozicijos pasikeitimas, pristatoma būsima šypsena. 

Kuomet viskas aptariama – pradedama kapų gamyba.

4. Tiesinimo kapų gamyba

Iš pradžių, pagaminami Jūsų dantų 3D modeliai, kurie atvaizduoja kiekvienos dantų pozicijos pokytį. Taip galima dar kartą patikrinti ar kapos, kurias dėsime į burną tiks ir pasieks kiekvienos dantų pozicijos norimą rezultatą.

Kapos yra gaminamos iš PET-G termoplastinio polisterio, dėka kurio, jos tampa peršviečiamos, beveik nematomos, patogios ir ypač efektyvios keičiant dantų poziciją.

Kiekviena kapa yra kruopščiai apžiūrima, apkerpama ties Jūsų dantenos linija, kad nespaustų ir būtų užtikrintas aukščiausias komfortas jas nešiojant.

Dabar, visos kapos yra paruoštos Jums!

5. Kaip jas naudoti

Dažniausiai kapų nešiojimas yra skirstomas į kelis etapus, todėl pirmu etapu gausite tik dalį kapų, kurias reikės keisti kas tam tikrą laiko intervalą.

Klinikoje, gydytojas Jums parodys kaip teisingai jas nešioti, kaip atlikti higieną ir kada laukia sekantis atvykimas į kliniką apžiūrai.

 

Kapos nereikalauja beveik jokios priežiūros, tiesiog negalima valgyti kietų daiktų ir reikia dėvėti 22 valandas per parą.

Nėra dantų, kurių negalime ištiesinti

1 atvejis

Sofija ir jos mama norėjo išspręsti kelias problemas, kurias mergaitė turėjo iki gydymo: dantų susigrūdimą ir netaisyklingą išsidėstymą, siaurus dantų lankus. Sofijos suplanuoto gydymo trukmė – vos 12 mėnesių, po kurių ji galės džiaugtis savo nauja šypsena. Šiuo metu Sofija kapas dėvi dešimtą mėnesį.

2 atvejis

Iki gydymo, tarp Adomo dantų tiek viršutiniame, tiek apatiniame dantų lanke buvo matomi tarpeliai. Be to, kai kurie galiniai Adomo dantys buvo išsidėstę netaisyklingai. Visas dantų gydymo procesas Ordoline kapomis truko aštuonis mėnesius, po kurių Adomas ir jo gydytojas pasiekė norimų rezultatų.

3 atvejis

Kai kuriais atvejais, tokiais kaip Ritos, norint pasiekti pageidaujamų rezultatų, gali prireikti tarpdisciplininio gydymo, kurio pagrindas – dantų tiesinimas kapomis. Po tiesinimo Ritai buvo uždėtos dantų laminatės ir atlikta dantenų plastika.

Dantų tiesinimas kapomis - kainos

Retencinė kapa

120,00 € 

Gydymo planavimas ir vizualizacija

250,00 €

Dantų tiesinimas kapomis EASY ( 1 žandikaulis / 2 žandikauliai)

1390,00 € / 1590,00 € 

Dantų tiesinimas kapomis LIGHT ( 1 žandikaulis / 2 žandikauliai)

1990,00 € / 2490,00 € 

Dantų tiesinimas kapomis MEDIUM 2 žandikauliai

2990,00 € 

Dantų tiesinimas kapomis COMPLEX virš 25 kapų

3490,00 €

Registruokitės ir

 klauskite ČIA