Skip to content

Dantų implantai / implantacija

Dantų implantacija yra vienas pažangiausių metodų, norint atstatyti prarastus dantis. Atstačius dantis implantu, Jūs labai greitai galėsite ir vėl džiaugtis gražiais ir sveikais dantimis, kurie atrodys tarytum natūralūs. Dantų implantacija – kelias į gražią šypseną!

Nuolaida šveicariškiems implantams

Kaina tik 599 € / 699 €

Akcija galioja iki 11.01

Oficialus Straumann partneris Lietuvoje.

Dantų implantai - kas tai?

Dantų implantas pakeičia natūralią danties šaknį. Ant implanto yra dedami nauji dantys, vainikėliai, kurių konstrukcija prireikus leidžia juos nuimti arba jie yra cementuojami visam laikui.

Dažniausiai dantų netenkama dėl netinkamos burnos priežiūros, buvusių traumų, ar susirgus tokiomis ligomis kaip periodontitas, pulpitas, cistos. Labai dažnai pasitaiko, kad žmonės dantis praranda paprasčiausiai dėl per mažos dantų higienos namuose. Netekus jų, ilgainiui pasislenka kiti likę dantys, todėl pasikeičia ir veido forma.

dantu implantai

Dantų implantų privalumai:

/  Nepriekaištinga išvaizda – dantys, kurie atstatyti su dantų implantais, atrodo natūraliai ir estetiškai. Jie yra sukurti taip, kad apkaulėtų ir susijungtų (osteointegracija) su Jūsų žandikaulio kaulu ir liktų ten visą laiką.

/  Aiškesnė kalba – atkūrus šypseną su nuimamais protezais, jie gali nukristi, klibėti ar kitaip trukdyti kalbėti, o implantai leidžia jaustis labai laisvai.

/  Komfortas – dantų implantams pilnai įsitvirtinus, nebejaučiamas joks diskomfortas ir galite jaustis lyg su savais dantimis.

/  Lengvesnis valgymas – nuimami protezai gali apsunkinti valgymą, ypač lipnių ir tąsių produktų. Implantai leis pamiršti šias bėdas.

/  Pasitikėjimas savimi – implantai padės jaustis drąsiai visose situacijose ir pasitikėti savimi.

/  Patikimumas – teisingai prižiūrint burnos ertmę, reguliariai lankantis pas odontologą, atliekant burnos higieną, implantai tarnaus daugelį metų. Jeigu implantai gerai įsitvirtina burnoje ir yra tinkamai prižiūrimi, tuomet gali tarnauti ir visą gyvenimą.

Klinikos "Vilniaus implantologijos namai" klientų vertinimas:

Kainos

Dantų implantų kainos nuo 599€.

Kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau tai yra nepakeičiama investicija į Jūsų nepriekaištingą šypseną ir kasdienes pergales. 

Finansavimo galimybės

Dantų implantai ir jų kaina: pacientams šios procedūros kaina visuomet gali būti draugiška. Negalintiems sumokėti visos sumos, siūlome už gydymą atsiskaityti dalimis. Mūsų partneriai „Moki Lizingas“ padės įsigyti dantų implantavimo paslaugą išsimokėtinai.
Kiti galimi finansavimo būdai:

/ Atsiskaitymas sveikatos draudimo lėšomis, kai pacientas yra sudaręs sutartį su draudimo bendrove.

/ Teritorinių ligonių kasų finansavimas privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams.

Dantų implantų gamintojo „Straumann“ partneris

Esame oficialus šveicarų dantų implantų gamintojo „Straumann“ partneris Lietuvoje.

Siekiame bekompromisės kokybės, todėl 2022 m. tapome oficialiu vieno didžiausių implantų gamintojo pasaulyje „Straumann“ partneriu Lietuvoje. „Straumann“ dantų implantai patikimi ir ilgaamžiai – juos drąsiai renkasi mūsų chirurgai. Šiuos dantų implantus galime rekomenduoti beveik visiems pacientams, net ir tais atvejais, kai netinka kito tipo implantai. Aukščiausia šveicariška kokybė – sveikiems Jūsų dantims.

Visi dantų implantai yra gaminami iš titano lydinio, kuris tinkamai apkaulėja ir prigyja (pasižymi ypač gera osteointegracija).  Titanas – vienintelis metalas, kurio organizmas neatmeta.

Vilniaus implantologijos namai

/  Dirbame ir su kitais didžiaisiais, rinkoje gerai žinomais ir patikimais gamintojais  „Nobel“, „Megagen“ ar „Neodent“.  Lietuvoje labiausiai pripažįstami ir gydymu naudojami „Straumann“ ir „Nobel“ implantai.

Implantais dantys gali būti atkuriami beveik kiekvienam

/  Procedūra tinkama kiekvienam pacientui, kuris neturi itin didelių sveikatos problemų ir turi pakankamai sveikas dantenas bei pakankamai kaulo tam, kad išlaikytų implantą. Taip pat pasiruošusiam kasdien tinkamai prižiūrėti dantis. 

/  Implantacija gali būti atliekama jau paauglystėje arba tuomet, kai kaulai susiformavę ir nebeauga.

/  Jeigu pacientas daug rūko, serga cukriniu diabetu, turi širdies ligą ar jam buvo atlikta chemoterapija – prieš implantaciją privaloma pasikonsultuoti su gydytoju.

/  Svarbu nepamiršti informuoti gydytojo apie visas ligas, kuriomis sergate ir vaistus, kuriuos vartojate.

Procedūras atlieka

„ALL ON 4“ implantavimo metodika

„All on 4“ (liet. „visi ant 4“) – tai procedūra, kai į Jūsų žandikaulį yra įsriegiami keturi dantų implantai ir ant jų prisukamas pilno žandikaulio protezas. „All on 4“ kaina skiriasi nuo neprisukamos plokštelės kainos, nes neprisukamai plokštelei nereikia implantų. Pasirinkus prisukamą protezą galima pasiekti rezultatų, kurie prilygsta Jūsų tikrų dantų funkcijai ir tvirtumui!

Procedūros trukmė yra tokia pati kaip ir dedant vieną implantą ir vainikėlį ant jo. Tačiau „All on 4“ procedūros metu Jums bus susriegti keturi implantai, o jiems prigijus, po trijų–šešių mėnesių bus uždėtas prisukamas protezas.

Dantų implantai Vilniuje įsikūrusioje mūsų klinikoje įsriegiami per maždaug dvi-tris valandas, o protezo pritaikymas gali užtrukti apie valandą. Po kurio laiko turėsite atvykti apžiūrai, kurios metu chirurgas įvertins, ar implantai yra pakankamai prigiję tam, kad būtų galima juos „apkrauti“ protezu.

dantu implantai

Dantų implantacijos procedūros eiga

01

Konsultacija ir įvertinimas

Konsultacijos su gydytoju metu padaroma rentgeno nuotrauka, atliekama dantų apžiūra, įvertinama dantenų būklė bei kaulo kiekis ir struktūra. Įvertinus esamą situaciją, parenkamas tinkamiausias procedūros planas. Kai kuriems pacientams gali tekti atlikti kaulo priauginimo procedūrą tam, kad pakaktų kaulo implantui įsitvirtinti ir/arba gali būti panaudoti mikro implantai.

Sudaromas gydymo planas – suplanuojamos reikalingos procedūros, įvertinama gydymo trukmė ir preliminarus apsilankymų kiekis. Aptariama implantacijos kaina, kuri gydymo metu gali nežymiai kisti atsižvelgiant į procedūras, jų trukmę, organizmo reakcijas ir pan. Dantų implantų kaina taip pat skiriasi, nes kai kuriems pacientams ligonių kasos gali iš dalies kompensuoti procedūrą. Dėl galimų nuolaidų visada pasikonsultuokite su mūsų odontologais.

02

Pasiruošimas implantacijai

Efektyvią implantaciją galima atlikti tik tuomet, kai burnos ertmė yra sveika. Dėl šios priežasties pirmiausia būtina pasirūpinti burnos ertmės, dantų būkle – išgydyti dantų ėduonį, dantenų ligas.

Rūkantiems pacientams, patariama mesti šį įprotį. Rūkymas gali trukdyti implanto prigijimui prie kaulo, todėl neprigijęs implantas gali iškristi ir teks iš naujo atlikti procedūrą.

03

Implantacijos procedūra

Mūsų klinikoje „Vilniaus implantologijos NAMAI“ implantaciją atliekama vieno apsilankymo metu. Tačiau po procedūros užtrunka 3–6 mėn., kol implantas priauga prie kaulo ir įsitvirtina. Jeigu neįsitvirtina – implantas neprigyja. Tokiu atveju klinikoje susriegiamas kitas dantų implantas nemokamai.

Kai implantas pilnai įsitvirtina, yra uždedama atrama, kuri laikys laikiną karūnėlę. Dėl laikinos karūnėlės dantenos gali sugyti natūralia forma, kuri ir bus uždėjus pastovią karūnėlę. Uždėjus pastovią karūnėlę – gydymo procesas pasibaigia.

04

Po implantacijos

Po procedūros neturėtumėte jausti jokio diskomforto, arba jis gali būti labai minimalus – paburkusios dantenos, kraujavimas valantis dantis su dantų šepetėliu implantacijos vietoje. Jeigu jaučiamas skausmas, galima vartoti nereceptinius nuskausminamuosius vaistus.

Pirmą savaitę reikėtų vengti kieto maisto. Siūlai pašalinami gydytojo apžiūros metu. 

Gijimo procesas gali užtrukti 3–6 mėn., jis priklauso nuo kelių veiksnių: kuriame žandikaulyje įsriegtas implantas – viršutiniame ar apatiniame; kaip organizmas priima implantą; kaip atliekate burnos higieną. Prigiję implantai gali leisti džiaugtis gražia šypsena ir visą gyvenimą.

Mūsų klinika teikia paslaugas gyvenantiems užsienyje: iš anksto suplanavus vizitus, galime pagražinti Jūsų šypseną per dvi-tris dienas. Užsiregistruokite VIDEO konsultacijoms:

Atlikti darbai

Susipažinkite su mūsų odontologijos klinikos profesionalų atliktais darbais detaliau:

Registracija internetu

Dantų implantacija Vilniuje – klinikoje „Vilniaus implantologijos NAMAI“, Lvivo g. 101.

Kviečiame registruotis konsultacijai: