Skip to content

Endomikroskopija

Dantys gali turėti nuo vienos iki trijų šaknų, kurių kiekvienoje yra net iki trijų šaknies kanalų. Juose yra pulpa. Kai kurie iš šių kanalų gali būti plauko plonumo. Kad šaknų gydymas būtų sėkmingas, svarbu aptikti ir gydyti visus šaknies kanalus. Tam yra pasitelkiamas mikroskopas.

Naudojame tik mikroskopą, nes:

1. Priartina x25 kartus

2. Tiesioginis apšvietimas į dantį

3. Akimi nematomos vietos tampa matomos

4. Jokių užlaužtų instrumentų ar paliktų neišvalytų šaknies kanalų

Mūsų klinikoje endodontinį gydymą atlieka aukščiausios kvalifikacijos specialistė Aigustė Sakalauskienė, turinti daug metų patirties ir savo darbą atlieka tik su mikroskopu.

Dantų kanalų gydymas mikroskopu

Endodontiją atlieka

Atlikti darbai

Kodėl rinktis endodontinį gydymą su mikroskopu?

Šaknų kanalų gydymas su mikroskopu yra patikimas būdas ir labai palengvina procesą bei užtikrina jo sėkingą rezultatą:

  • Padeda gydytojui nustatyti diagnozę ir pateikti veiksmingą gydymo planą.
  • Naudojamas koaksialinis apšvietimas –  šviesa apšviečia tiksliai ir koncentruotai. Taip galima pamatyti visas smulkiausias šaknies kanalo detales.
  • Naudojant 25 kartų mikroskopinį priartinimą, gydymas tampa tikslus, o tai padidina gydymo efektyvumą ir rezultatai išlieka ilgą laiką.
  • Kuomet šaknies kanalų gydymas atliekamas su mikroskopu, dantų lūžių arba danties trūkio rizika yra sumažinama iki minimumo.
  • Gydant mikroskopu, sveikos danties struktūros beveik nepaliečiama ir ji yra išsaugoma maksimaliai.
  • Senus šaknies kanalų užpildus, kurie daugiau nebetinkami, galima labai sėkmingai pašalinti ir visiškai užpildyti naujai su dar didesniu tikslumu.
  • Galima išvalyti ir užpildyti šaknies kanalus turinčius neįprastą formą ir šaknies kanalus, kurie nematomi plika akimi.
  • Galima pašalinti chirurginius instrumentus, kurie liko šaknies kanale nuo ankstesnių gydymų.

Endodontinių paslaugų kainas rasite KAINORAŠTYJE

Finansavimas

Endomikroskopija kaina kartais atbaido taupius pacientus, tačiau visada yra išeitis. Negalintiems sumokėti visos sumos, „Vilniaus implantologijos NAMAI“ siūlo už gydymą atsiskaityti dalimis. Kanalų gydymas mikroskopu gali būti suteiktasišsimokėtinai, pasitelkiant mūsų partnerius „Moki Lizingas“. Nepasmerkite savęs gyvenimui be gražios šypsenos ir užsukite pas mus!

  

Endomikroskopinis gydymas Vilniuje – Vilniaus implantologijos NAMAI. Patikėkite mums savo dantis, o mes išmokysime Jus plačiai šypsotis!

 

Kviečiame registruotis konsultacijai: [email protected] | +370 (694) 52200

 

Endomikroskopija atsiliepimai